דפי צביעה חד קרן להדפסה

דפי צביעה חד קרן להדפסה בחינם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להדפיס את הקובף, ניתן לעמוד על התמונה לפתוח אותה וללחוץ בצד שמאל למעלה על הציור של המדפסת ולהדפיס את חד הקרן, או ללחוץ על הכפתור הימני בעכבר ולבחור באפשרות הדפסה.

חד קרן להדפסה עם נסיכות, דפי צביעה של חד קרן עם כנפיים ועוד המון דפי צביעה מיוחדים להורדה ולהדפסה בחינם. מגוון גדול של דפי צביעה מכל הסוגים.

מיהו חדק הקרן ולה הוא כל כך מעניין והפך להיות אחד מהלהיטים בזמן האחרון שכובש כמעט כל פריט לבוש אפשרי וגם תיקים, מחזיקי מפתחות ועוד. חד קרן הוא יצור מהאגדות שכולנו מכירים, מדובר על אגדות עתיקות עוד מימי הבניים שסיפרו על פגסוס (לא להתבלבל פגסוס הוא סוס עם כנפיים מהמיתולגיה היוונית והוא לא חד קרן) חד הקרן הוא סוס שעל מצחו קרן אחת בעלת תכונות קסומות. הקרן היא בעל כוחות מיוחדות לרפא את בני האדם ממחלות, בחלק מהאגדות היא כוללת בתוכה גם אפשרויות נוספות מעבר לסגולות מרפא יש לקרן כוחות ליצור אהבה בדומה לחץ של קופידון. חד הקרן הוא חיה מאוד מסתורית, היא חיה שמסתתרת רק ביערות. אם תרצו להפוך את דפי צביעה שלכם לחוויה מיוחדת אתם יכולים להדפיס לעצמכם מגוון של חדי קרן מיוחדים לצבוע אותם לגזור ולהדביק על דף גדול ולצייר עליו יער ובו מסתתרים חדי הקרן.

עוד בתרבות העתיקה ביותר שקיימת בעיקר באזור אירופה, היו מאמינים בקיומים של חדי קרן, באותם תאיורים קדומים חד הקרן מאתור בתור יצור לבן ועל מצחו קרן אחת בצבע כסף. אבל היום כל אחד קיבל על עצמו ליצור חדי קרן במגוון צבעים, אנו זוכים לראות דפי צביעה חד קרן מרשימים שבהם הקרן צבועה במספר צבעים, למרות שבשום מקום לא מצוין שלקרן יש צבע שונה אלא רק צבע אחד כסוף מיוחד ומרשים. חד הקרן דומה לתיש או לסוס, אין תאור מדויק של המראה שלו, לכן לא ניתן לקבוע את המראה שלו.

חד קרן הוא יצור אצילי, הוא לא פוגע בטבע ובסביה שלו כלל, אפילו את ההזנה שלו הוא צורך רק מטל הבוקר, ומעל הכל הוא כל כך מסתורי שהוא מופיע רק מידי פעם ולזמנים קצרים מאוד.

error: Content is protected !!