פרויקטים קלים לשיפור הבית להעלאת ערך הבית שלך

רוצים להעלאות את ערך הנכס שלכם לפני מכירה? הנה כמה פרויקטים קלים לשיפור הבית להעלאת ערך הבית שלך בקלות ובלי הוצאות גבוהות במיוחד.

תכונה נפוצה בקרב רוכשי דירות רבים היא שהם יעברו ישירות לביתם המפואר רק לאחר כמה חודשים “אוהל עם כל רכושם קודם כל”. חשוב להיות מודעים ל”ערעור הגבול “של הבית שלך ואחד הדברים הראשונים שתצטרך לעשות הוא לוודא שהאטרקטיביות של הבית הפעיל שלך. לבעל הבית של עשה זאת בעצמך, הנה כמה מידע מועיל על עיצוב הבית שלך. הרעיונות המוצגים כאן אינם מיועדים לספק רשימת יתרונות / חסרונות ספציפיים לעיצוב הבית שלך, אלא יותר מדריך כללי לבעלי בתים המעוניינים לשפץ את ביתם בעצמם.

התקציב הוא הנקודה הראשונה שצריך להתייחס אליה וחשוב לבחור ריהוט לבית / לוחות / לוחות תקרה שהם חסכוניים אך מעולים למראה לא משנה מה התקציב שלכם! אתה בהחלט לא רוצה לשבור את הבנק בהקמת בית אבל אתה צריך להיות מודע לכמה אתה צריך להוציא כדי לבצע פרויקט עיצוב קישוטי שינוי מסוים. עכשיו זה הזמן להתחיל ליצור קשר עם אנשי מקצוע שלדעתך עשויים לספק סיוע בעזרה. אותך עם הפרויקט שלך. זכור כי אינך צריך להיות חסכוני מדי, אך עליך להיות מודע לאיזו עזרה אתה עשוי להזדקק ולתכנן את העלות הזו.

אם אתה בשלבי תכנון של עיצוב הבית או שאתה חושב על שיפוץ הבית שלך, הצעד הראשון שלך צריך להיות להחליט איזה סוג של קישוט אתה רוצה לבית שלך, וכמה אתה מוכן להוציא כדי שפרויקט כזה יכול להיות ריאלי! ספקים רבים בחנות הקופסאות הגדולה ישאו דוגמא של צבע וחומרים שאולי תשקול להשתמש בהם. לחנויות קופסאות גדולות יש גם יתרונות כמו אלה האמיתיים ו / או השימוש במעצב פנים מקומי, אבל אם יש לקבלן תשומת לב בבחירת החומרים שלכם, אז זה יבטיח יותר אחידות ועלות!

יש מגוון צבעי צבע. בנוסף, היו מודעים לאופן בו מכינים צבע מזויף שונה לקיר הדגשה; במקומות הצבע המקוריים משמשות 2 שכבות פריימר ושתי שכבות צבע מבריק. טכניקות נוספות כגון שיטות “עצב” משמשות כדי להשיג את התוצאות הרצויות שאתה רוצה. כמו כן, טוב לדעת מה הם סוגי הוויניל השונים מכיוון שגם ויניל הוא מוצר בעל ערך שצריך להגן עליו. אתה בדרך כלל יודע על ציפוי ויניל וכיצד זה שווה את הזמן, הזמן והכסף לבעל הבית.

גימור תקרה וצבע קיר וגימור

בצבע שבחרת, אולם אם אינך בטוח בתיאום גופי התקרה וגוון הקיר וגימור, זה בסדר! כל שעליך לעשות הוא לחפש צבע שאתה אוהב ולבחור אותו לתקרה או לקירות ואתה אמור להיות מסוגל לבצע את העבודה תוך זמן קצר!

אני מקווה שכמה מהרעיונות המוצגים כאן יעזרו לכם בפרויקט עיצוב הבית שלכם, וזכרו שכל עוד יש צורך בשינוי, יש מקום לשינוי. בעתיד, המתכננים והמעצבים שלנו ילמדו אותך על הדרכים הרבות שבהן תוכל לעצב מחדש את הבית שלך לחלוטין.

לסיכום

רגע אחד לפני שאתם מבצעים תהליך של שיפוץ הבית שלכם לרבות בנייה של מרפסת או כל בנייה אחרת הדורשת חיזוק המבנה בכדי להעלאות את ערך הנכס, יש לבצע איתור תשתיות תת קרקעיות בכדי שלא תגרמו לעצמכם לנזקים כבדים מאוד שיכולים להביא למצב שרק תיקון הנזק שנגרם יעלה הרבה יותר מאשר עליית ערך הנכס בגלל השדרוג.

error: Content is protected !!